loader
banner

Nowoczesna analityka danych

Co to jest Microsoft Power BI?

Narzędzie Business Intelligence

Power BI to kompleksowy zestaw narzędzi do analizy danych klasy Business Intelligence, dostępny zarówno w modelu on-premise, jak i w chmurze. Dzięki nim możliwe jest intuicyjne wizualizowanie oraz dogłębna analiza danych zgromadzonych w całej strukturze organizacyjnej przez wszystkie uprawnione do tego osoby w poszczególnych działach.

Wszystkie dane w jednym miejscu

Power BI umożliwia łączenie danych pochodzących z wielu źródeł - baz danych, plików, folderów, usługi Azure czy usług webowych. Dzięki temu oszczędzasz czas i eliminujesz ryzyko pominięcia ważnych informacji biznesowych. Są one dostępne 24h/7 dla wszystkich osób pracujących nad danym projektem.

Wizualizacja danych i raportowanie

Zaawansowana wizualizacja danych dostępna w Power BI ułatwiająca ich analizę, skraca do minimum czas niezbędny potrzebny do wygenerowania raportów, zawierających kluczowe metryki. Co istotne, tak przygotowane zestawienia danych moga być współdzielone z inymi pracownikami czy prezentowane kontrahentom.

Zakres możliwości

W jaki sposób Power BI może pomóc Twojej firmie?

Dzięki Microsoft Power BI masz możliwość łączenia się z różnorodnymi źródłami danych i przeprowadzania analiz ad hoc. Tworzenie atrakcyjnych wizualnie raportów, ich publikacja oraz udostępnianie online, a także na urządzeniach mobilnych, to kwestia zaledwie kilku chwil.

 • Łączenie danych
 • Segmentacja danych
 • Analityka 360°
 • Wizualizacja danych
 • Raportowanie
 • Modelowanie danych
Power BI w usłudze Microsoft Fabric
Korzyści z wdrożenia Power BI

Nowoczesna anlityka danych z pomocą narzędzi Microsoft

Dane biznesowe to kluczowy element dla firm, które chcą wyprzedzać konkurencję. Z pomocą nowoczesnych narzędzi, takich jak Power BI, możesz przyspieszyć ich analizę, a uzyskane informacje posłużą do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Jakie dodatkowe korzyści wynikają z wdrożenia Microsoft Power BI?

 • Stały dostęp do danych 24h/7
 • Analiza danych w czasie rzeczywistym
 • Łatwe i szybkie dostarczanie raportów i analiz
 • Dostęp online bez wzgledu na miejsce pracy
 • Ulepszona współpraca i komunikacja w zespole
 • Wzrost efektywności biznesowej

200 +

zrealizowanych wdrożeń

500 +

zadowolonych klientów

1000 +

opracowanych analiz

10000 +

przeszkolonych Klientów
Sprawdzone narzędzie BI

Wiele firm wdrożyło już Power BI – dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Analiza wymagań i celów

Pierwszym krokiem jest dokładna analiza potrzeb i celów wdrożenia Power BI. Wspólnie określimy, jakie dane chcesz analizować, jakie raporty i wskaźniki są potrzebne Twojej organizacji oraz jaki będzie główny cel projektu.

Modelowanie danych

Podczas wdrożenia Power BI wskażemy, jak budować modele danych, które będą podstawą analizy. Zdefiniujemy relacje między tabelami, utworzymy kalkulacje i miary, które pomogą w generowaniu dokładnych raportów.

Publikacja i udostępnianie raportów

Po stworzeniu raportów, wskażemy, jak publikować raporty i udostępniać je, aby inni użytkownicy mieli do nich dostęp online. Wskażemy jak zarządzać uprawnieniami, dostępami i zwrócimy uwagę na odpowiednie zabezpieczenie danych.

Przygotowanie danych

Przygotowanie danych to kluczowy etap. Dzięki Power BI można zagregować w jednym miejscu dane z różnych źródeł, takich jak bazy danych, arkusze kalkulacyjne czy pliki CSV, a następnie wykonać filtrowanie i segmentację, aby dane były gotowe do wizualizacji.

Tworzenie raportów i wizualizacji

Na podstawie modelu danych stworzymy różnorodne raporty i wizualizacje. Wykorzystamy Microsoft Power BI do tworzenia interaktywnych wykresów, tabel, map czy grafów, które umożliwią użytkownikom łatwą analizę danych.

Monitorowanie i szkolenie

Po wdrożeniu Power BI nasi konsultanci nadal pozostaną do dyspozycji i będą służyć fachowym wsparciem – podczas szkoleń i rozwoju systemu Business Intelligence. Jako Złoty Partner Microsoft gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Zaufali nam

Dołącz do grona firm korzystających z narzędzi Microsoft

Blog

Najnowsze informacje ze świata analizy danych