loader
banner

Nowy wymiar nauki o danych

Co to jest Data Science?

Innowacyjne podejście do danych

Data Science w Microsoft Fabric umożliwia analitykom danych płynną pracę na tych samych zabezpieczonych i zarządzanych danych, które zostały przygotowane przez zespoły inżynierów danych. Eliminuje to potrzebę kopiowania danych i wymyślania sposobów na zapewnienie specjalistom data science bezpiecznego dostępu do kluczowych informacji.

Gotowy do użycia zestaw narzędzi

W Microsoft Fabric otwarta obsługa Delta Lake umożliwia specjalistom ds. nauki o danych wersjonowanie zestawów danych w celu tworzenia powtarzalnego kodu uczenia maszynowego. Ponadto użytkownicy zajmujący się analizą danych mają dostęp do szerokiej gamy łatwych w użyciu interfejsów startowych, narzędzi niskokodowych i środowisk tworzenia kodu za pomocą aplikacji Notebooks i Visual Studio Code.

Wykorzytsanie nowoczesnych technologii

Użytkownicy Data Science zyskują możliwość budowania modeli ML i śledzenia eksperymentów przy użyciu MLFlow. Aby wzbogacić i zaimplementować dane za pomocą modeli predykcyjnych, użytkownicy nauki o danych mogą tworzyć skrypty predykcji wsadowej i wykorzystywać skalowalną funkcję PREDICT w celu przyspieszenia procesu.

Zakres możliwości

W jaki sposób Data Science w usłudze Microsoft Fabric może pomóc Twojej firmie?

Nauka o danych jest potężnym narzędziem do uwalniania wartości danych w przepływie pracy analitycznej każdej organizacji. Dzięki wykorzystaniu nauki o danych firmy mogą podejmować bardziej świadome decyzje i gromadzić dane predykcyjne, które w innym przypadku byłyby nieosiągalne.

 • Różne scenariusze procesu badawczego
 • Dogłębna analiza danych, w tym i predykcyjna
 • Zaawansowane modele ML
 • Płynna integracja z raportami BI
 • Porównywanie środowisk i eksperymenty badawcze
 • Skalowalna funkcja PREDICT do rozproszonego oceniania wsadowego w Spark
Synapse Data Science w usłudze Microsoft Fabric
Wzbogać dane w Lakehouse

Data Science - nowoczesna analiza danych

Zastosowanie nowoczesnych technologii, w szczególności uczenia maszynowego, do wykrywania trendów, identyfikowania wartości i analiz predykcyjnych na podstawie danych, stanowi dziś element przewagi konkurencyjnej. Microsoft Fabric oferuje środowisko nauki o danych, aby umożliwić użytkownikom wykonywanie kompleksowych analiz w celu pozyskania cennych informacji i rozwoju biznesu.

 • Definiowanie problemów i tworzenie koncepcji
 • Odkrywanie i wstępne przetwarzanie danych
 • Proste pozyskiwanie i przygotowywanie danych
 • Eksperymentowanie i modelowanie ML
 • Pełna integracja z usługą Power BI w Microsoft Fabric
 • Ulepszony wgląd w posiadane dane firmowe

200 +

zrealizowanych wdrożeń

500 +

zadowolonych klientów

1000 +

opracowanych analiz

10000 +

przeszkolonych Klientów
Twórz przyszłość przez analitykę

Data Science w usłudze Micrsoft Fabric - dlaczego warto korzystać?

Wydajność i skalowalność na najwyższym poziomie

Usługa Data Science z platformą Microsoft Fabric oferują niezrównaną wydajność i skalowalność, umożliwiając badanie ogromnych zbiorów danych w tempie, którego inne rozwiązania nie są w stanie osiągnąć.

Zintegrowane środowisko pracy

Microsoft Fabric wraz z Data Science zapewnia spójne i zintegrowane środowisko pracy, które umożliwia analizę danych, tworzenie modeli i wdrażanie rozwiązań bez konieczności korzystania z wielu narzędzi czy platform.

Bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych mechanizmów zabezpieczeń oferowanych przez Microsoft Fabric, wszystkie dane są chronione na najwyższym poziomie, co jest kluczowe w przypadku badań danych wrażliwych.

Zaawansowane narzędzia uczenia maszynowego

Dzięki usłudze Data Science z Microsoft Fabric, zyskujesz dostęp do zaawansowanych narzędzi do uczenia maszynowego, co pozwala tworzyć skomplikowane modele prognozowania i klasyfikacji, wykorzystując potężne algorytmy.

Elastyczne opcje wdrażania

Usługa Data Science w połączeniu z Microsoft Fabric oferuje elastyczne opcje wdrażania modeli, umożliwiając dostosowanie ich do różnych środowisk i potrzeb biznesowych oraz przeprowadzanie zaawansowanych badań.

Automatyzacja procesów analitycznych

Usługa Data Science dostępna na platformie Microsoft Fabric umożliwia automatyzację wielu procesów analitycznych, co przyspiesza iteracyjny cykl analizy danych oraz redukuje błędy ludzkie.

Zaufali nam

Dołącz do grona firm korzystających z narzędzi Microsoft

Blog

Najnowsze informacje ze świata analizy danych