loader
banner

W obecnych czasach ilość dostępnych danych przytłacza, a przedsiębiorstwa muszą sprostać coraz większym wymaganiom dotyczącym ich przetwarzania oraz wyzwań związanych z analizą. Dzięki platformie Microsoft Fabric analitycy danych mogą szybko osiągać rezultaty, integrując różnorodne źródła danych i tworząc zaawansowane panele nawigacyjne oraz raporty w usłudze Power BI. To wszystko umożliwia wykonywanie precyzyjnych analiz przy jednoczesnym obniżaniu kosztów i optymalizacji zarządzania danymi w sposób kontrolowany i bezpieczny. Jeśli chcesz poznać możliwości Microsoft Fabric w praktyce, zapraszamy na szkolenie „Fabric Analyst in a Day”, organizowane przez Microsoft we współpracy z EBIS.

Microsoft Fabric – innowacyjna platforma analityczna

Microsoft Fabric to kompleksowa platforma analityczna, która integruje wszystkie niezbędne dane i narzędzia analityczne w jednym miejscu. Dzięki MS Fabric, technologie takie jak Azure Data Factory, Azure Synapse Analytics oraz Power BI są zintegrowane w spójny produkt, umożliwiając zarówno specjalistom ds. danych, jak i przedsiębiorcom wykorzystanie pełnego potencjału dostępnych danych i przygotowanie podłoża do wprowadzenia nowej ery sztucznej inteligencji.

Fabric Analyst in a Day – weź udział w szkoleniu

Microsoft, we współpracy z EBIS, serdecznie zaprasza na bezpłatne jednodniowe warsztaty poświęcone platformie Microsoft Fabric. Szkolenie Fabric Analyst in a Day skierowane jest do średnio zaawansowanych użytkowników Power BI, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o możliwościach Microsoft Fabric.

Celem tego szkolenia jest pomoc w zrozumieniu, jak zintegrować dane w spójne źródło wiedzy, co umożliwi ich analizę i pozyskiwanie istotnych informacji. Uczestnicy szkolenia przejdą przez pełen zakres rozwiązań analitycznych, począwszy od pozyskiwania danych, aż do tworzenia raportów z automatycznym odświeżaniem.

Nie ważne czy chcesz zweryfikować możliwości MS Fabric w kontekście spełniania wymagań organizacyjnych związanych z integracją, wizualizacją i analizą danych, czy też zastanawiasz się, w jaki sposób Microsoft Fabric może usprawnić Twoją pracę i pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą w stanie:

  • Ocenić, w jakich scenariuszach biznesowych ich organizacje mogą czerpać korzyści z platformy Microsoft Fabric,
  • Wykorzystać pełny potencjał Microsoft Fabric do zwiększenia produktywności dzięki zintegrowanej platformie analitycznej,
  • Integrować i przekształcać dane z różnych źródeł za pomocą dostępnych narzędzi,
  • Tworzyć zaawansowane raporty, umożliwiające odkrywanie istotnych wniosków i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Zapisz się już dziś, aby dowiedzieć się w jaki sposób platforma Microsoft Fabric może spełnić Twoje potrzeby biznesowe, tworząc spójne, zintegrowane rozwiązanie analityczne, które można łatwo skalować.

Link do rejestracji na szkolenie – TUTAJ.