loader
banner

Microsoft Fabric

Platforma analityczna all-in-one z zaawansowanymi modelami AI

Wszystkie dane w jednym miejscu

Microsoft Fabric łączy różne serwisy Microsoftu w jedno kompleksowe narzędzie dostępne pod jednym parasolem. Platforma oferuje kompleksowy pakiet usług, w tym jezioro danych, inżynierię oraz integrację danych, by usprawnić analizy i przygotowywanie raportów w każdym dziale organizacji. Dowiedz się, w jaki sposób Microsoft Fabric może wesprzeć także i Twoją firmę.

Koncentracja na wynikach

Microsoft Fabric ułatwia i usprawnia analizę danych. Z platformy korzystać mogą nawet osoby o niewielkiej wiedzy technicznej. Nie musisz więc martwić się technologią – zamiast tego możesz skupić się na wynikach. Z pomocą naszych konsultantów wdrożysz Fabric i dostosujesz funkcjonalności platformy do faktycznych potrzeb.

Łatwa skalowalność biznesu

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się krajobrazie rynkowym analiza danych odgrywa kluczową rolę. Możliwość bazowania na rzetelnych informacjach, popartych danymi, ułatwia podejmowanie trafnych i świadomych decyzji biznesowych. Jest to sposób na stabilny wzrost i wyprzedzenie konkurencji.

Parasol usług Microsoft Fabric

Zyskaj dostęp do zestawu narzędzi Microsoft

Pod parasolem Microsoft Fabric kryje się wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej analizy danych firmowych. Microsoft Fabric wprowadza koncepcję ujednoliconej sieci szkieletowej SaaS, podobnej do Microsoft Office, w której każde narzędzie choć ma zoptymalizowane środowisko, to jednak bazuje na wspólnej podstawie. Z jakich elementów składa się usługa MS Fabric?

 • Data Factory
 • Synapse Data Engineering
 • Synapse Data Science
 • Synapse Data Warehouse
 • Synapse Real-Time Analytics
 • Power BI
Analiza danych w Microsoft Fabric
wizualizacja danych w Microsoft Fabric
Microsoft Fabric - zastosowanie

Usprawnij analizę danych we wszystkich obszarach firmy

Microsoft Fabric oferuje zoptymalizowane narzędzia do różnych zadań analitycznych, zapewniając jednocześnie wspólną podstawę do wdrażania, przestrzeni roboczej, pamięci masowej, zarządzania bezpieczeństwem, współpracy i zapewniania zgodności. W jakich obszarach firmy możesz wykorzystać tę nowoczesną platformę opartą na AI?

 • Sprzedaż
 • Produkcja
 • Logistyka
 • Finanse
 • HR
 • Kontrolling
Poznaj korzyści

Dlaczego warto wdrożyć Microsoft Fabric?

Jeden produkt, jedno doświadczenie

Microsoft Fabric to kompleksowa platforma analityczna all-in-one, która obejmuje całą gamę usług - od przechowywania i przenoszenia danych po naukę o danych i analizę w czasie rzeczywistym. Dzięki temu organizacje mogą korzystać z jednego kompleksowego środowiska, co upraszcza zarządzanie i użytkowanie. Kluczowe dane dostępne są w czasie rzeczywistym, a ich analiza nie wymaga agregowania z kilku różnych narzędzi czy ręcznej segmentacji. Zaawansowane modele sztucznej inteligencji czuwają nad bezproblemową obsługą procesów.

Ulepszona struktura organizacyjna OneLake

Microsoft Fabric eliminuje konieczność duplikacji danych pomiędzy różnymi rozwiązaniami, dzięki usłudze OneLake. OneLake zapewnia ujednoliconą lokalizację do przechowywania wszystkich danych organizacyjnych, w których działają poszczególne środowiska. Dane w usłudze OneLake są podzielone na kontenery, którymi można zarządzać w celu łatwej obsługi. Dzięki temu oszczędza się czas i zasoby, a dane są o wiele bardziej spójne i łatwiejsze do zarządzania.

Elastyczność i skalowalność

Microsoft Fabric umożliwia łatwe skalowanie infrastruktury, co pozwala firmom i organizacjom szybciej dostosowywać się do zmieniających się potrzeb i wymagań biznesowych. Dzięki temu można łatwo zwiększać lub zmniejszać zasoby w zależności od obciążenia systemu, zapewniając optymalne działanie. Takie podejście finalnie przekłada się pozytywnie na efektywnośc kosztową i operacyjną prowadzonego biznesu - bez wględu na branżę czy jego wielkość.

Wspólna przestrzeń do analizy danych

Microsoft Fabric umożliwia płynną kooperację różnych profesjonalistów poprzez współdzielenie zasobów i pracę w tej samej przestrzeni roboczej. Dzięki temu możliwa jest efektywna współpraca i integracja działań, co przyspiesza procesy i zwiększa wydajność. Inżynierowie, administratorzy i analitycy danych, a także użytkownicy biznesowi mogą pracować bezpośrednio z danymi, odkrywając i kształtując informacje potrzebne do podejmowania krytycznych decyzji.

Zmniejszona złożoność modelu wyceny

Microsoft Fabric oferuje uniwersalne rozwiązania obliczeniowe, które zmniejszają złożoność modelu wyceny. Dzięki temu organizacje mogą łatwo skalować zasoby obliczeniowe i optymalizować koszty. W wersji próbnej usługi Fabric (wersja zapoznawcza) otrzymasz pełny dostęp do wszystkich środowisk i funkcji sieci szkieletowej. Uzyskasz również możliwość korzystania z magazynu OneLake o rozmiarze do 1 TB. Poza tym warto wiedzieć, że Microsoft Fabric oferuje licencje indywidualne (bezpłatną oraz Pro) i organizacyjne (Premium Per User – PPU, Pojemność).

Wzrost innowacyjności

Dzięki wdrożeniu Microsoft Fabric przedsiębiorstwa zyskują dostęp do nowych technologii i usług, które wspierają innowacyjne projekty i inicjatywy. MS Fabric dostarcza platformę opartą na sztucznej inteligencji do agregowania, segmentowania i analizowania danych oraz wdrażania nowych rozwiązań, pozwalając organizacjom być liderem w swojej branży i tworzyć produkty i usługi, których rynkowy sukces jest przesądzony. Zarządzanie i monitorowanie procesów odbywa się z jednego miejsca, co zwiększa efektywność i ułatwia codzienne operacje.

Usługi Microsoft Fabric

Usprawnij z nami analizę danych

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie Microsoft Fabric. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy przy analizie danych, wyborze odpowiednich narzędzi i licencji, to jesteśmy gotowi Cię wesprzeć. Doskonale wiemy, że analiza danych to kluczowy krok w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. Nasz zespół pomoże Ci w zrozumieniu danych, wydobyciu cennych informacji oraz opracowaniu strategii opartej na solidnych analizach.
Wdrożenie Microsoft Fabric to krok milowy w rozwoju Twojej firmy. Powierz cały proces w ręce doświadczonych konsultantów, którzy jako Zloty Partner Microsoft, doskonale znają oferowane przez nich produkty, usługi i narzędzia. Jesteśmy w stanie przeprowadzić Cię przez wszystkie etapy, począwszy od analizy wymagań i projektowania, aż po wdrożenie i szkolenie. Nasi eksperci pomogą Ci zoptymalizować procesy biznesowe, wykorzystując pełny potencjał Microsoft Fabric.
Analiza danych z pomocą Microsoft Fabric pomaga w odkrywaniu cennych informacji i wykorzystywaniu pełnego potencjału Twoich danych biznesowych. Nasz doświadczony zespół analityków danych ma głęboką wiedzę i umiejętności w dziedzinie analizy danych oraz możliwości platformy analitycznej Fabric. Dzięki temu możemy pomóc Ci w typowaniu źródeł danych, ich właściwej segmentacji, wizualizacji, zrozumieniu trendów, identyfikacji wzorców i odkrywaniu kluczowych wskazówek dla Twojej organizacji.
Analiza danych w Microsoft Fabric
Zaufali nam

Dołącz do grona firm korzystających z narzędzi Microsoft

Blog

Najnowsze informacje ze świata analizy danych