loader
banner

Skuteczny system wykrywania

Co to jest Data Activator?

Zautomatyzowane monitorowanie

Data Activator to narzędzie do automatycznego podejmowania działań po wykryciu wzorców lub warunków w zmieniających się danych. Narzędzie to monitoruje dane w raportach Power BI oraz w strumieniach danych i powiadamia, gdy dane osiągają określone wartości progowe lub pasują do innych wzorców.

Szeroki zakres możliwości

Data Activator pozwala budować cyfrowe systemy monitorowania, które zasięgiem obejmują wszystkie dane. Użytkownicy biznesowi mają możliwość samodzielnego definiowania warunków biznesowych i uruchamiania akcji, takich jak powiadomienia e-mail lub Teams, przepływy Power Automate i wywoływanie procesów obsługiwanych przez zewnętrzne firmy.

Bezkodowa obsługa

Data Activator może działać na dowolnym typie danych w Microsoft Fabric, od stosunkowo wolno przenoszonych danych w magazynach, po przesyłane strumieniowo dane w czasie rzeczywistym w Azure Event Hubs. Po połączeniu Data Activator z firmowymi danymi system stale monitoruje je pod kątem możliwych do zastosowania wzorców.

Odkrywaj ukryte wzorce

W jaki sposób Data Activator w usłudze Microsoft Fabric może pomóc Twojej firmie?

Dane są wartościowe tylko wtedy, gdy można na nich pracować. Oznacza to, że trzeba generować spostrzeżenia na podstawie danych, a następnie przekształcać je w zadania do wykonania. Wiele organizacji zaspokaja tę potrzebę poprzez ręczne monitorowanie zestawu raportów i pulpitów nawigacyjnych. Może to być czasochłonne, a ponadto czas ten jest mnożony przez każdy dział, region i jednostkę biznesową w organizacji. Z pomocą Data Activator możliwe jest:

 • Zautomatyzowanie monitorowania danych
 • Szybsze wykrywanie wzorców oraz odhyleń
 • Efektywniejsze działanie wsparte alertami
 • Dostosowanie powiadomień do branży
 • Określenie wartości krytycznych dla firmy
 • Płynne zintegorwanie z pozostałymi usługami Microsoft Fabric
data activator w msfabric
usługa data activator w Microsoft Fabric
Monitorowanie danych

Wykrywaj wzorce i uruchamiaj akcje

Data Activator wykrywa wzorce i w razie potrzeby uruchamia konkretne akcje. Może to być wiadomość e-mail lub alert usługi Teams do odpowiedniej osoby w organizacji. Powiadomienia można również zautomatyzować za pośrednictwem przepływu usługi Power Automate lub akcji w jednej z aplikacji biznesowych danej organizacji. Dzięki temu zyskać można lepszą kontrolę nad danymi i funkcjonowaniem firmy.

 • Natychmiastowy dostęp do aktualnych informacji
 • Możliwość zdefiniowania personalziowanych alertów
 • Wiele opcji integracji
 • Kluczowe dane dostępne w czasie rzeczywistym
 • Możliwość szybkiego reagowania na problemy
 • Ulepszone operacje biznesowe

200 +

zrealizowanych wdrożeń

500 +

zadowolonych klientów

1000 +

opracowanych analiz

10000 +

przeszkolonych Klientów
Zautomatyzowane analizowanie danych firmowych

Data Activator w usłudze Micrsoft Fabric - dlaczego warto korzystać?

Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym

Data Activator w Microsoft Fabric umożliwia monitorowanie danych w czasie rzeczywistym, co pozwala na natychmiastowe wykorzystanie informacji do podejmowania decyzji i reagowania na zmieniające się warunki.

Personalizacja doświadczenia

Dzięki możliwości monitorowania danych i wykrywania wzorców, Data Activator pozwala na personalizację doświadczenia klienta poprzez dogłębne poznanie potrzeb i preferencji oraz dopasowanie oferty do aktualnej sytuacji.

Ulepszona personalizacja

Dane dostępne w czasie rzeczywistym pozwalają na natychmiastową personalizację oferty oraz interakcji z klientami, co może znacząco poprawić doświadczenie użytkowników i zwiększyć lojalność klientów.

Monitorowanie wydajności i efektywności

Usługa ta umożliwia ciągłe monitorowanie wydajności i efektywności różnych procesów i działań, co pozwala na bieżąco wprowadzać poprawki i optymalizować prace niezależnie od działu.

Szybka reakcja na trendy i zmiany rynkowe

Dzięki analizie monitorowaniu danych Data Activator pozwala na szybką reakcję na zmieniające się trendy i warunki rynkowe, co może znacząco wpłynąć na konkurencyjność firmy.

Integracja z narzędziami Microsoft

Data Activator doskonale integruje się z innymi narzędziami i usługami z ekosystemu Microsoft Fabric, co ułatwia proces analizy i wykorzystania danych – od zestawów danych usługi Power BI, strumieni zdarzeń i nie tylko.

Zaufali nam

Dołącz do grona firm korzystających z narzędzi Microsoft

Blog

Najnowsze informacje ze świata analizy danych