loader
banner

Analiza danych w czasie rzeczywistym

Co to jest Real Time Analytics?

Stały dostęp do danych

Dzięki analizom w czasie rzeczywistym w Microsoft Fabric zyskujesz możliwość skalowania i rozwoju rozwiązań analitycznych, przy jednoczesnym demokratyzowaniu danych. W ten sposób zarówno obywatelscy analitycy danych, jak i zaawansowani inżynierowie danych są w stanie zamienić je w cenne informacje biznesowe.

Szeroki zakres możliwości

Analityka w czasie rzeczywistym jest niezbędna do rozwoju wielu przedsiębiorstw. Cyberbezpieczeństwo, monitorowanie zasobów, optymalizacja łańcucha dostaw, obsługa klienta, zarządzanie energią czy zapasami, kontrola jakości, monitorowanie środowiska, zarządzanie flotą, zdrowie i bezpieczeństwo. Możliwości jest wiele.

Uproszczone zarządzanie

Analityka w czasie rzeczywistym zmniejsza złożoność i upraszcza integrację danych. Szybki dostęp do szczegółowych informacji uzyskuje się dzięki automatycznemu strumieniowaniu danych, ich indeksowaniu i segmentacji z dowolnego źródła oraz w dowolnym formacie, a także generowaniu zapytań i wizualizacji na żądanie.

Dostęp do danych 24h/7

W jaki sposób Time data Analytics w usłudze Microsoft Fabric może pomóc Twojej firmie?

W ciągu ostatnich kilku dekad nastąpiła zmiana podejścia do sposobu, w jaki uzyskujemy dostęp do informacji i korzystamy z nich. Użytkownicy przyzwyczaili się do danych, które są interaktywne, dostępne na żądanie i dla wszystkich. Trend ten wymógł zmiany także w procesach biznesowych. Dziś przewagę rynkową zyskują te firmy, które mają dostęp do danych w czasie rzeczywistym, niezależnie od strefy czasowej. Real Time Analytics takie właśnie zadania realizuje.

 • W pełni zarządzana platforma do analizy dużych zbiorów
 • Możliwość wyszukiwania danych ustrukturyzowanych, częściowo ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych
 • Łatwe pozyskiwanie i ładowanie danych z dowolnego źródła, w dowolnym formacie
 • Obsługa zapytań analitycznych bezpośrednio na nieprzetworzonych danych
 • Krótki czas odpowiedzi, przy użyciu szerokiej gamy dostępnych operatorów
 • Płynna integracja z innymi środowiskami i elementami w Microsoft Fabric
Synapse Real Time Analytics w usłudze Microsoft Fabric
real time synapse
Analizy real-time

Kluczowe dane na wyciągnięcie ręki

Analiza danych w czasie rzeczywistym ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Umożliwia firmom i organizacjom natychmiastowe reagowanie na zdarzenia i trendy w momencie ich wystąpienia, zamiast reagowania później na dane historyczne.

 • Natychmiastowy dostęp do aktualnych informacji
 • Możliwość wykorzystania złożonych obliczeń i modeli statystycznych
 • Wiele opcji wizualizacji danych
 • Podejmowanie decyzji na podstawie danych
 • Konfiguracja powiadomień z Data Activator
 • Ulepszone operacje biznesowe

200 +

zrealizowanych wdrożeń

500 +

zadowolonych klientów

1000 +

opracowanych analiz

10000 +

przeszkolonych Klientów
Droga do natychmiastowych odpowiedzi

Real Time Analytics w usłudze Micrsoft Fabric - dlaczego warto korzystać?

Natychmiastowa analiza strumieni danych

Usługa Real Time Analytics dostępna w Microsoft Fabric umożliwia natychmiastową analizę danych w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybkie reagowanie na zmieniające się warunki i zdarzenia.

Automatyzacja procesów

Dzięki Real Time Analytics w Microsoft Fabric, możesz programować automatyczne reakcje i interakcje w oparciu o analizę strumieni danych, co zwiększa efektywność procesów i optymalizuje działania.

Wizualizacja i raportowanie

Platforma Microsoft Fabric w połączeniu z Real Time Analytics umożliwia tworzenie zaawansowanych wizualizacji i raportów w czasie rzeczywistym, co ułatwia monitorowanie i analizę danych.

Monitorowanie i wykrywanie anomalii

Dzięki zaawansowanym mechanizmom analizy w czasie rzeczywistym, można błyskawicznie wykrywać anomalie i nieprawidłowości w danych, co jest kluczowe dla zapewnienia jakości i bezpieczeństwa procesów biznesowych.

Ulepszona personalizacja

Dane dostępne w czasie rzeczywistym pozwalają na natychmiastową personalizację oferty oraz interakcji z klientami, co może znacząco poprawić doświadczenie użytkowników i zwiększyć lojalność klientów.

Doskonała skalowalność i elastyczność

Real Time Analytics oferuje doskonałą skalowalność, pozwalając na obsługę dużych ilości danych strumieniowych, a także elastyczność w dostosowaniu analizy do różnych przypadków użycia.

Zaufali nam

Dołącz do grona firm korzystających z narzędzi Microsoft

Blog

Najnowsze informacje ze świata analizy danych